Sektörde 15 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız (1 – 3)  yaş ve ( 4 – 7) yaş gruplarına yönelik kız – erkek çocuk  dış giyim ürünleri imalatı yapmaktadır. Üretimlerin tamamı ikili ve üçlü şık takımdır .  SÜREKLİ YENİLİK ! misyonuyla hızla büyüyen firmanın üretiminin çoğunluğu aracılar ile yurt dışına satılmaktadır. Firma EAC ve sağlık belgeleri ile alıcıya kalite ve güven sunmaktadır.

Vizyonumuz: Müşterilerimize, A dan Z ye geniş model seçenekleri sunmak bunun yanı sıra deneyimli satış departmanımızla müşterilerimizin alışverişlerinde doğru yönlendirilmesini ve müşterilerimizin de kazanmasını sağlamak .

 

Misyonumuz: Her müşterimizi kendisine en uygun pratik ve ekonomik çözümlerimizle buluşturmak.

 

Amaçlarımız: Müşterilerimize sürekli ve istikrarlı olarak yeni ürünler ve yeni satış seçenekleri sunarak rekabet güçlerini arttırmak ve kazanmalarını sağlamak.

 

Kalite Politikamız: Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak, "koşulsuz müşteri memnuniyeti" sloganıyla, ürettiğimiz mamullerde kaliteden ve uygun fiyatlardan ödün vermemek.

 

 

Hedefimiz Kalite !
Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz kumaş ve aksesuarlar uluslar arası oeko-tfx standartlarını 100 ınsti tude of the ınternat ional association for research and testing in the field of textile ecology belgelerine sahip olup kesinlikle kanserojen madde içermemektedir. Kalite zincrimiz kumaştan satış noktasına kadar özenle takip edilmektedir.


 

 

 

Copyright © 2016 Melcan Group